Strona główna
O nas
Filmy
Galeria
Klub
Łowiska
Relacje
SKLEP
Technika
Terminarz
Wyniki
Kontakt
Nasze zdjęcia
 
W3.CSS
WWW.LESZCZ.PL WYNIKI ZAWODÓW
2009-04-26, Rzeszów
- .
zwycięzca zawodów:
Skarbek Wiesław
waga ryb:
15315g
Waga wszystkich,
złowionych ryb:
92865g
Średnia waga ryb
na jednego zawodnika:
2731g
Ilość uczestników
tych zawodów:
34
Łowisko zawodów:
rz.Wisłok, Rzeszów
Zobacz opis >>>
Tabela cyklu
sortuj tabelę według:
- nazwiska
- sektora
- miejsca w sektorze
- wagi
LP
Nazwisko
Sek.
Stan.
Waga
Pkt
1
Rakowski Mieczysław
.
A
1
8365g
1.0
2
Studniarz Dariusz
.
A
2
3385g
2.0
3
Cichoń Marek
.
A
3
2860g
3.0
4
Opałka Arkadiusz
.
A
2
1815g
4.0
5
Gzyl Marcin
.
A
5
1805g
5.0
6
Kijowski Grzegorz
.
A
3
1770g
6.0
7
Wieczorek Czesław
.
A
10
1405g
7.0
8
Komorniczak Dariusz
.
A
12
1310g
8.0
9
Długajczyk Grzegorz
.
A
7
1230g
9.0
10
Szymaniec Krzysztof
.
A
9
40g
10.0
11
Cieplińska Małgorzata
.
A
8
0g
11.0
15
Drgas Joanna
.
A
11
0g
15.0
1
Iwanowski Tomasz
.
B
3
2395g
1.0
2
Pająk Grzegorz
.
B
9
2020g
2.0
3
Karpik Marian
.
B
1
1555g
3.0
4
Sołek Mateusz
.
B
2
1480g
4.0
5
Mizera Bartosz
.
B
6
1405g
5.0
6
Ryncarz Władysław
.
B
8
1370g
6.0
7
Zawada Jakub
.
B
10
580g
7.0
8
Zięba Mariusz
.
B
4
530g
8.0
9
Szponar Daniel
.
B
5
100g
9.0
10
Stefan Krzysztof
.
B
7
90g
10.0
1
Skarbek Wiesław
.
C
12
15315g
1.0
2
Duda Zbigniew
.
C
8
6860g
2.0
3
Górecki Kamil
.
C
10
6550g
3.0
4
Bock Ernest
.
C
9
6450g
4.0
5
Witkowski Bogosław
.
C
4
5620g
5.0
6
Mirowski Mirosław
.
C
11
4530g
6.0
7
Wysocki Władysław
.
C
3
3620g
7.0
8
Ogonowski Marcin
.
C
1
3515g
8.0
9
Samol Krzysztof
.
C
6
3505g
9.0
10
Bałut Rafał
.
C
7
1080g
10.0
11
Księżyk Robert
.
C
5
310g
11.0
12
Widak Wiesław
.
C
15
0g
12.0
Łowisko zawodów: rz.Wisłok, Rzeszów - Zobacz opis >>>
leszcz.PL WYNIKI ZAWODÓW
WYKRES WYNIKÓW WAGOWYCH
2009-04-26, Rzeszów - Maver Cup
A/1
Rakowski Mieczysław
8365g (1.0)
A/2
Studniarz Dariusz
3385g (2.0)
A/2
Opałka Arkadiusz
1815g (4.0)
A/3
Cichoń Marek
2860g (3.0)
A/3
Kijowski Grzegorz
1770g (6.0)
A/5
Gzyl Marcin
1805g (5.0)
A/7
Długajczyk Grzegorz
1230g (9.0)
A/8
Cieplińska Małgorzata
0g (11.0)
A/9
Szymaniec Krzysztof
40g (10.0)
A/10
Wieczorek Czesław
1405g (7.0)
A/11
Drgas Joanna
0g (15.0)
A/12
Komorniczak Dariusz
1310g (8.0)
B/1
Karpik Marian
1555g (3.0)
B/2
Sołek Mateusz
1480g (4.0)
B/3
Iwanowski Tomasz
2395g (1.0)
B/4
Zięba Mariusz
530g (8.0)
B/5
Szponar Daniel
100g (9.0)
B/6
Mizera Bartosz
1405g (5.0)
B/7
Stefan Krzysztof
90g (10.0)
B/8
Ryncarz Władysław
1370g (6.0)
B/9
Pająk Grzegorz
2020g (2.0)
B/10
Zawada Jakub
580g (7.0)
C/1
Ogonowski Marcin
3515g (8.0)
C/3
Wysocki Władysław
3620g (7.0)
C/4
Witkowski Bogosław
5620g (5.0)
C/5
Księżyk Robert
310g (11.0)
C/6
Samol Krzysztof
3505g (9.0)
C/7
Bałut Rafał
1080g (10.0)
C/8
Duda Zbigniew
6860g (2.0)
C/9
Bock Ernest
6450g (4.0)
C/10
Górecki Kamil
6550g (3.0)
C/11
Mirowski Mirosław
4530g (6.0)
C/12
Skarbek Wiesław
15315g (1.0)
C/15
Widak Wiesław
0g (12.0)